روش صحیح تست زدن در کنکور 98

"بررسی 0 تا 100 روش‌های تست‌زنی بدون معلومات و با مهندسی معکوس"

برنامه ریزی کنکور 98 :
مشاوره ی رایگان

توضیحات خدمت

موسسه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) به منظور افزایش آگاهی دانش‌آموزان و اولیای عزیزشان، با بررسی تمام اطلاعات موجود در زمینه روش‌های تست زنی آن هم بدون معلومات و با روش‌های مهندسی معکوس به نتایج جالبی رسیده‌ است که مشاورین این مجموعه تحت نظارت مستقیم استاد حسین احمدی قصد دارند در این مقاله، اطلاعات بدست آمده را در اختیار شما همراهان قراردهند.

شاید تا به امروز بارها واژه یا کلمه "مهندسی معکوس" در تست زدن و یا روش "تست زدن بدون دانش و معلومات"، به گوش‌تان رسیده باشد، در جلسات متعدد مشاوره آموزشی با برخی از دانش‌آموزان که از سطح علمی پایین تری برخوردار هستند، بارها شنیده شده که درباره این روش‌ها از ما سوال می‌پرسند و علاقه دارند که با آموختن این روش بتوانند به تست‌های کنکوری پاسخ دهند. البته پیش زمینه این اظهار نظرها از تبلیغات بعضی مؤسسات به ظاهر آموزشی سرچشمه می‌گیرد، این مؤسسات با شعار اینکه در عرض یک روز، روشی را یاد می‌دهند که شما بدون استفاده از کتاب و جزوه درسی، می‌توانید تمام درس‌هایتان را در کنکور، بالای 40 تا 50 درصد بزنید، سعی می‌کنند فقط غریزه‌های اقتصادی و مالی خود را ارضا کنند. متأستفانه برخی دانش‌آموزان فریب تبلیغات این مؤسسات را خورده و با شرکت در دوره‌های آموزشی، این ذهنیت برایشان پیش میاید که دیگر نیازی به کلاس، درس، کتاب، جزوه، معلم، آزمون و... ندارند و می‌توانند با تکیه بر این روش‌ها در کنکور نتیجه بگیرند! اما این عزیزان باید مطلع باشند که این قبیل روش‌ها فقط و فقط همانند قرص‌هایی عمل می‌کنند که با خوردن 1 الی 2 عدد از آن به شما قول کاهش وزن تا 5 کیلو را می‌دهند .

حال قصد داریم با نگاهی دقیق‌تر به موضوع مطرح شده، بررسی کنیم که آیا این قبیل از روش‌ها اصلاً برای تست زدن در کنکور، کاربردی دارند و می‌تواند موجب موفقیت دانش‌آموزان و داوطلبین شود یا خیر، پس اگر شما به دنبال خرید این پکیج‌های آموزشی و یا شرکت در کلاس‌های یک روزه مهندسی معکوس و... هستید لطفاً، حتماً قبل از اقدامی خاص با ما در این مقاله همراه باشید.

انتشارت گیلنا(مشاوره و برنامه ریزی کنکور 98)
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : کنکور 98، برنامه ریزی کنکور 98، برنامه ریزی کنکور 98، برنامه ریزی تحصیلی، برنامه ریزی ویژه کنکور 98، کنکور 98 تابستان، موفقیت در کنکور، موفقیت در کنکور 98، برنامه ریزی تابستان کنکور 98، منابع کنکور 98، منابع وِیژه کنکور 98، موفقیت در کنکور 98، کنکور 98 و 99، سرنوشت کنکور 98، سرنوشت کنکور 98 چیست، برنامه ویژه کنکور 98
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی عام
  • تلفن: 0021-09121009656
بروز رسانی 5 هفته قبل