تخمین درصد کنکور

با تخمین درصد کنکور ، کنکور 98 را پیش بینی کنید

برنامه ریزی کنکور 98 :
کنکور98

توضیحات خدمت

این نرم افزار با استفاده از کارنامه کنکوری ادوار گذشته کنکور و تحلیل و بررسی آن‌ها می‌تواند رتبه مورد نظر شما را دریافت کند و درصدهایی که باید در هر درس بزنید تا آن رتبه را کسب کنید را برای شما نمایش دهد.

موسسه کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) با تلاشی شبانه روز تیم مشاوران و کارشناسان برنامه نویسی خود برای اولین بار در کشور توانست نرم افزار تخمین درصد کنکور را تولید و ارائه کند

یکی از مزایای این نرم افزار، ایجاد انگیزه در دانش‌آموز و مشخص کردن نقاط ضعف و قدرت هر داوطلب برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده‌ او است. هر دانش‌آموز و داوطلب کنکور با توجه به استعدادهای درونی و ذاتی خود و همچنین علاقمندی‌هایی که از دوران کودکی همراه خود داشته، که می‌تواند تحت تأثیر فضای خانواده، اقوام و دوستان یا حتی یک فیلم، کتاب، دیالوگ معروف و دوست داشتن یک شخص ( بازیگر، فوتبالیست، خواننده و...) شکل بگیرد برای خود هدفی را نشانه می‌گیرد و برای رسیدن به آن برنامه ریزی می‌کند، این هدف گذاری باید معقولانه و قابل دسترس باشد و نباید فراموش کنیم هر هدفی نیازمند یک دانش آکادمیک است که این علم و دانش از طریق حضور در دانشگاه و رشته مرتبط با هدف شما بوجود می‌آید.

موسسه کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) تحت مدیریت استاد حسین احمدی، ضمن بررسی تمام زوایای یک دانش‌آموز کنکوری نه تنها به دنبال افزایش سطح علمی آن‌ها است بلکه با تجزیه و تحلیل روانشناختی هر فرد سعی می‌کند در تمام مراحل سال کنکور همراه و همیار شما دانش‌آموز و داوطلب عزیز باشد.

از امروز شما عزیزان در کنار استفاده از دو تخمین رتبه و انتخاب رشته موسسه آموزشی کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) می‌توانید با وارد کردن نام و نام خانوادگی به همراه تلفن همراه خود از نرم افزار تخمین درصد کنکور گیلنا هم استفاده کنید.

انتشارت گیلنا(مشاوره و برنامه ریزی کنکور 98)
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : کنکور 98، برنامه ریزی کنکور 98، برنامه ریزی کنکور 98، برنامه ریزی تحصیلی، برنامه ریزی ویژه کنکور 98، کنکور 98 تابستان، موفقیت در کنکور، موفقیت در کنکور 98، برنامه ریزی تابستان کنکور 98، منابع کنکور 98، منابع وِیژه کنکور 98، موفقیت در کنکور 98، کنکور 98 و 99، سرنوشت کنکور 98، سرنوشت کنکور 98 چیست، برنامه ویژه کنکور 98
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی عام
  • تلفن: 0021-09121009656
بروز رسانی 5 هفته قبل