تقویت دروس عمومی کنکور

چگونه دروس عمومی را بالای ۹۰ درصد بزنیم ؟

کنکور 98 :
دروس عمومی

توضیحات خدمت

شاید شماهم مانند بیشتر دانش آموزان بر این عقیده هستید که دروس عمومی در کنکور مهم نیست و وقتی برای مطالعه این دروس نمیگذارید.

باید بدانید دروس عمومی یکی از مهم ترین مسائلی است که شما را به موفقیت در کنکور نزدیک تر میکند و باید توجه بیشتری به آن ها بکنید.

بعضی از دانش آموزان بر این باورند که زمان مطالعه دروس عمومی را به دروس اختصاصی رشته ی خو د ، اختصاص دهند نتیجه بهتر و درصد بالایی در این درس ها دریافت میکنند و درکنکور موفق تر خواهند بود.

دسته ی دیگر دانش آموزان به دلیل ضعف در درس هایی مثل زبان فارسی، عربی و یا ریدینگ و کلوز تست زبان حوصله مطالعه این درس ها را ندارند

ما در این مقاله به شما کمک میکنیم تا دروس عمومی را بالای 90 درصد بزنید همچنین میتوانید با خرید فیلم های آموزشی انتشارات گیلنا راه میانبری برای بالا زدن این دروس بزنید.

همه گروه‌های تحصیلی اعم از ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان در کنکور سراسری باید به سوالات چهار درس عمومی یعنی: ادبیات و زبان فارسی، عربی ، دین و زندگی و زبان انگلیسی پاسخ بدن. سهم هر یک از این درس ها در کنکور ۲۵ سوال هست. یعنی شما با پاسخ درست دادن به هر تست عمومی ۴ درصد به دست میارید.

انتشارت گیلنا(مشاوره و برنامه ریزی کنکور 98)
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : کنکور 98، برنامه ریزی کنکور 98، برنامه ریزی کنکور 98، برنامه ریزی تحصیلی، برنامه ریزی ویژه کنکور 98، کنکور 98 تابستان، موفقیت در کنکور، موفقیت در کنکور 98، برنامه ریزی تابستان کنکور 98، منابع کنکور 98، منابع وِیژه کنکور 98، موفقیت در کنکور 98، کنکور 98 و 99، سرنوشت کنکور 98، سرنوشت کنکور 98 چیست، برنامه ویژه کنکور 98
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی عام
  • تلفن: 0021-09121009656
بروز رسانی 5 هفته قبل