ادبیات را صد بزنید

موسسه آموزشی کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) سعی دارد به منظور سهولت در مطالعه شما عزیزان به تدریج بهترین و استانداردترین روش مطالعه در تمام دروس را ارائه دهد، این روش‌های مطالعه با بررسی همه جانبه و مصاحبه با رتبه‌های برتر کنکور و همچنین گرفتن دیدگاه و نقطه نظرات اساتید برتر هر درس جمع‌آوری شده است؛ حال قصد داریم شما را با بهترین و استانداردترین روش مطالعه درس ادبیات فارسی آشنا کنیم.

دی وی دی آموزشی :
ادبیات کنکور

توضیحات خدمت

موسسه آموزشی کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) سعی دارد به منظور سهولت در مطالعه شما عزیزان به تدریج بهترین و استانداردترین روش مطالعه در تمام دروس را ارائه دهد، این روش‌های مطالعه با بررسی همه جانبه و مصاحبه با رتبه‌های برتر کنکور و همچنین گرفتن دیدگاه و نقطه نظرات اساتید برتر هر درس جمع‌آوری شده است؛ حال قصد داریم شما را با بهترین و استانداردترین روش مطالعه درس ادبیات فارسی آشنا کنیم.

با مهم‌ترین، شیرین ترین، زیباترین، پربازده‌ترین و به نوعی سخت‌ترین درس عمومی کنکور سراسری در خدمتون هستیم. درسی که به طور حتم نقش بزرگی در سرنوشت کنکور شما بازی خواهد کرد. ادبیات با ضریب چهار پرچم‌دار دروس عمومی است. علاوه بر ضریب بالا، ادبیات اولین درسی است که در دفترچه کنکور با آن مواجه می‌شوید. پس باید اول به سوالات این درس پاسخ دهید. به همین دلیل پاسخ‌دهی به سوالات ادبیات، تعیین کننده روحیه اولیه شماست (مانند تجربه خوب نگارنده). اغلب داوطلبان و دانش‌آموزان، ادبیات را سخت می‌نامند و می‌گویند که هیچ چیزی از آن نمی‌فهمند. اما به قول سهراب خان سپهری شاید مشکل از زاویه دید است ( هرچند سهراب دقیقاً این رو نگفته بود D: ). ما در مجموعه آموزشی کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) با تجربه خوبی که از ادبیات در کنکور سراسری بدست‌آوردیم، بهترین راه را برای شما مهیا خواهیم کرد تا به صورت استاندارد این درس را مطالعه کنید و از آن لذت ببرید.

انتشارت گیلنا(مشاوره و برنامه ریزی کنکور 98)
[تهران]
  • نوع فعالیت: خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : کنکور 98، برنامه ریزی کنکور 98، برنامه ریزی کنکور 98، برنامه ریزی تحصیلی، برنامه ریزی ویژه کنکور 98، کنکور 98 تابستان، موفقیت در کنکور، موفقیت در کنکور 98، برنامه ریزی تابستان کنکور 98، منابع کنکور 98، منابع وِیژه کنکور 98، موفقیت در کنکور 98، کنکور 98 و 99، سرنوشت کنکور 98، سرنوشت کنکور 98 چیست، برنامه ویژه کنکور 98
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی عام
  • تلفن: 0021-09121009656
بروز رسانی 5 هفته قبل